Competitie

26 november 2020
  • PLUUMKE BV T 1 - WSV BADMINTON 1 (Haaksbergen)

    26 november 2020 20:00
    Trompstraat 20, 7482 Vx, Haaksbergen, De Els (1)

    Bondscompetitie 2020-2021 - 5e divisie - 5e divisie afd. 4
    PLUUMKE BV T 1 - WSV BADMINTON 1
    Tijdstip: donderdag 26 november 2020 20:00

    Locatie:
    De Els (1)
    Trompstraat 20
    7482 VX Haaksbergen

27 november 2020
  • Appoldro 1 - WSV 2

    27 november 2020 00:00
    Hoofd Locatie 1

    ARC 2020-2021 - ARC – 1
    Appoldro 1 - WSV 2
    Tijdstip: vrijdag 27 november 2020

    Locatie:
    Hoofd Locatie 1

  • WSV 3 - Appoldro 5

    27 november 2020 00:00
    Hoofd Locatie 3

    ARC 2020-2021 - ARC – 2
    WSV 3 - Appoldro 5
    Tijdstip: vrijdag 27 november 2020

    Locatie:
    Hoofd Locatie 3

  • SWIFT '64 BC M1 - WSV BADMINTON M1 (Swifterbant)

    27 november 2020 20:00
    De Heraldiek 2, 8255 Dm, Swifterbant, Sporthal De Steiger (1)

    Bondscompetitie 2020-2021 - Mannen Nylon - Nylon afd. 1
    SWIFT '64 BC M1 - WSV BADMINTON M1

    Locatie:
    Sporthal de Steiger (1)
    De Heraldiek 2
    8255 DM Swifterbant

29 november 2020
  • WSV BADMINTON 2 - ICARUS BV 3 (Apeldoorn)

    29 november 2020 09:30
    De Voorwaarts 450, 7321 Mg, Apeldoorn, Sportcomplex De Voorwaarts (1)

    Bondscompetitie 2020-2021 - 6e divisie - 6e divisie afd. 5
    WSV BADMINTON 2 - ICARUS BV 3
    Tijdstip: zondag 29 november 2020 09:30

    Locatie:
    Sportcomplex de Voorwaarts (1)
    de Voorwaarts 450
    7321 MG Apeldoorn

  • WSV BADMINTON 3 - FLEVOLAND 6 (Apeldoorn)

    29 november 2020 09:30
    De Voorwaarts 450, 7321 Mg, Apeldoorn, Sportcomplex De Voorwaarts (1)

    Bondscompetitie 2020-2021 - 7e divisie - 7e divisie afd. 18
    WSV BADMINTON 3 - FLEVOLAND 6
    Tijdstip: zondag 29 november 2020 09:30

    Locatie:
    Sportcomplex de Voorwaarts (1)
    de Voorwaarts 450
    7321 MG Apeldoorn

  • WSV BADMINTON J1 - BAN J2 (Apeldoorn)

    29 november 2020 09:30
    De Voorwaarts 450, 7321 Mg, Apeldoorn, Sportcomplex De Voorwaarts (1)

    Regio Jeugd Competitie Noord-Holland Centrum 2020-2021 - U19 mix 1 - U19 mix 1 afd. 2 C
    WSV BADMINTON J1 - BAN J2
    Tijdstip: zondag 29 november 2020 09:30

    Locatie:
    Sportcomplex de Voorwaarts (1)
    de Voorwaarts 450
    7321 MG Apeldoorn

  • WSV BADMINTON J3 - INSIDE 82 J5 (Apeldoorn)

    29 november 2020 09:30
    De Voorwaarts 450, 7321 Mg, Apeldoorn, Sportcomplex De Voorwaarts (1)

    Regio Jeugd Competitie Noord-Holland Centrum 2020-2021 - U15 gemengd opstap - U15 gemengd opstap afd. 3 C
    WSV BADMINTON J3 - INSIDE 82 J5
    Tijdstip: zondag 29 november 2020 09:30

    Locatie:
    Sportcomplex de Voorwaarts (1)
    de Voorwaarts 450
    7321 MG Apeldoorn

  • KANTJILS DE J7 - WSV BADMINTON J2 (Wageningen)

    29 november 2020 13:30
    Hollandseweg 7, 6706 Kn, Wageningen, Sporthal De Vlinder (2)

    Regio Jeugd Competitie Noord-Holland Centrum 2020-2021 - U17-U15 gemengd - U17-U15 gemengd afd. 5 C
    KANTJILS DE J7 - WSV BADMINTON J2
    Tijdstip: zondag 29 november 2020 13:30

    Locatie:
    Sporthal De Vlinder (2)
    Hollandseweg 7
    6706 KN Wageningen